Wiedźmin – Zmora Wilka

Netflix

Wiedźmin – Zmora Wilka

Murale promujące film anime Netflix, Wiedźmin – Zmora Wilka. Murale zostały wykonane w Warszawie i Wrocławiu na 200 metrowych ścianach.

Ściany zrealizowane jako wykonawca, na zlecenie i we współpracy z firmą Traffic & Media – koordynatorem projektu. www.trafficmedia.pl

Czytaj więcej…

Murale to piękna forma urozmaicenia okolicznych budynków i całego otoczenia. Stanowią wyraz sztuki ulicznej, na który decyduje się coraz więcej osób. Obecnie są również świetną formą reklamy. Marketing w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważny, a promocja poprzez mural to sposób, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Wiedźmin – mural we Wrocławiu i Warszawie

Mieliśmy okazję wykonać niezwykły mural Wiedźmin: Zmora Wilka, który jest swoistym przykładem efektownej reklamy filmu anime, który można obejrzeć na Netflixie. Jest to jeden z naszych popularniejszych projektów, który zasłynął w całej Polsce.

Stworzony przez nas mural jest formą reklamy. Przy okazji urozmaica otoczenia pokazując kontrast między stonowanymi budynkami a barwną postacią Vesemira wyjętą prosto z filmu Wiedźmin: Zmora Wilka. Mural znalazł się na dwóch dwustumetrowych ścianach w Warszawie i Wrocławiu w ramach promocji tego tytułu na Netflixie.

Wiedźmin – mural jako fantastyczna forma reklamy

Mural Wiedźmin: Zmora Wilka został wykonany we współpracy wraz z firmą Traffic & Media, która koordynowała całe przedsięwzięcie w ramach promocji filmu o tym samym tytule. Kontrastowość i wyraziste kolory, a także kreska charakterystyczna dla azjatyckich animacji to coś, co szczególnie wyróżnia tę grafikę.

Wrocław i Warszawa to jedne z największych oraz najpiękniejszych miast w Polsce, dlatego szczególnie cieszymy się, że mogliśmy przyozdobić ich, przy okazji przyczyniając się do promowania anime z wiedźmińskiego uniwersum. Kolorystyka świetnie kontrastuje z szarymi ulicami i mocno rzuca się w oczy, dzięki czemu przyciąga uwagę przechodniów. Mural wykonany został z najwyższą dbałością o szczegóły, aby postać Vesemira odpowiadała tej ukazanej w filmie.

Wiedźmin, mural – Warszawa, Wrocław i inne miasta w naszej ofercie

Tworzymy profesjonalną firmę, która składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Mural Wiedźmin: Zmora Wilka to tylko jedna z wielu naszych prac.

Nasza praca jest także naszą pasją i podchodzimy do niej z zaangażowaniem oraz dbałością o drobiazgi. Oferujemy usługi w atrakcyjnych, a zarazem konkurencyjnych cenach. Jesteśmy artystami, a uzyskiwanie niesamowitych efektów i dążenie do zadowolenia naszych klientów to coś, co przyświeca naszej działalności.

Wiedźmin – Zmora Wilka
Wiedźmin – Zmora Wilka
Wiedźmin – Zmora Wilka
Wiedźmin – Zmora Wilka
Wiedźmin – Zmora Wilka
Wiedźmin – Zmora Wilka
Wiedźmin – Zmora Wilka
Wiedźmin – Zmora Wilka
Wiedźmin – Zmora Wilka