It Heroes

No Fluff Jobs

It Heroes

3 murale , które powstały w ramach kampanii „IT Heroes – bohaterowie codzienności” dla firmy No Fluff Jobs. Jej  celem było przełamanie stereotypów związanych z branżą IT i zwrócenie uwagi na rosnące usługi programistów na rynku. Kampania miała zasięg ogólnopolski a murale powstały w Gdyni, Krakowie i Poznaniu. Ściany zostały pokryte powłoką antysmogową Airlite, która pochłania zanieczyszczenia powietrza.

Czytaj więcej…

IT HEROES to kampania stworzona przez portal internetowy No Fluff Job, którego działalność skupia się na publikacji ogłoszeń pracy wśród kandydatów i rekruterów z branży IT. No Fluff Job wykorzystuje nowoczesne formy reklamy, stawiając na transparentność przekazu i łatwy dostęp odbiorców do treści umieszczanych na stronie. W ramach współpracy z tą firmą wykonaliśmy murale No Fluff Jobs w Gdynii, Krakowie oraz Poznaniu. Każdy z murali jest inny. Zadbaliśmy o profesjonalne wykonawstwo i indywidualnie opracowany projekt, z uwzględnieniem tematu przewodniego całej kampanii IT HEROES.

Mural No Fluff Jobs – Kraków, Gdynia, Poznań

Tworząc murale No Fluff Jobs w Poznaniu, Krakowie i Gdyni, stawialiśmy na nowoczesną, ekspresyjną formę przekazu. Nasze projekty zostały opracowane w oparciu o temat przewodni kampanii, jakim było zwrócenie uwagi na siłę, umiejętności i znaczenie specjalistów z branży IT we współczesnym świecie. Mural No Fluff Jobs miał podkreślać, że to właśnie za sprawą programistów, designerów czy projekt managerów, możemy swobodnie korzystać ze stron internetowych czy aplikacji mobilnych. Aby zadbać o pełnię trwałości każdego z murali No Fluff Jobs w Krakowie, Poznaniu i Gdyni, malowidła ścienne pokryliśmy dodatkowo powłoką antysmogową Airlite, która skutecznie pochłania zanieczyszczenia powietrza.

No Fluff Jobs Mural – profesjonalne wykonawstwo i terminowość

Realizując zlecenia od naszych klientów, zawsze dbamy o zapewnienie klarownych, dogodnych warunków współpracy. Nasze realizacje tworzone są przez doświadczony zespół, który może wykonywać murale w wielu miastach jednocześnie. Dzięki temu we WAKEUPTIME można liczyć na najwyższą jakość usług oraz terminowość. Podczas tworzenia murali No Fluff Jobs w Krakowie, Poznaniu i Gdyni zadbaliśmy o niebanalne uchwycenie głównego przekazu kampanii. Nam również zależało na tym, aby stworzone murale No Fluff Jobs IT HEROES pomogły w przełamywaniu stereotypów, jakie upowszechniły się w przekonaniach wielu osób na temat pracowników z branży IT.

It Heroes
It Heroes
It Heroes
It Heroes
It Heroes
It Heroes
It Heroes
It Heroes
It Heroes
It Heroes
It Heroes