SP 2 Marki

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Żołnierzy AK II Rejonu w Markach

SP 2 Marki

Autorski mural – szkoła podstawowa nr 2, Marki

Stworzony przez nas mural dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Markach to niesamowite malowidło, do którego wykonania podeszliśmy z maksymalną uwagą i skupieniem. Zależało nam, by ilustracja niosła za sobą specjalny przekaz mówiący o tym, że edukacja jest dla dzieci szansą do stworzenia swojego indywidualnego, abstrakcyjnego świata. To niesamowity projekt, w który włożyliśmy wiele emocji, dbając o najdrobniejsze detale podczas jego wykonywania.

Czytaj więcej…

Mural dla szkoły podstawowej nr 2, Marki – niepowtarzalny projekt

Do realizacji projektu muralu dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Markach wykorzystaliśmy wysokiej klasy farby oraz akcesoria, co ma niebagatelny wpływ na jakość uzyskanych rezultatów. W swojej pracy stawiamy na dokładność, kreatywność i profesjonalizm, by nasze malowidła spełniały oczekiwania każdego powierzającego nam stworzenie muralu klienta.

Podczas realizacji projektu dołożyliśmy wszelkich starań, by zadbać o wkomponowanie ilustracji w estetykę szkoły. Dzięki temu całość prezentuje się atrakcyjnie, co wprowadza harmonię.

Mural, szkoła podstawowa nr 2, Marki – wyjątkowa ilustracja

Zrealizowany przez nas mural dla szkoły podstawowej numer 2 w Markach to bogactwo żywych barw, fantastycznie wplatających się w aranżację budynku. Ilustracja przykuwa uwagę nie tylko uczniów czy pracowników placówki, ale również rodziców czy mijających szkołę osób. To wyjątkowe dzieło ze wspaniałym przekazem, które niepowtarzalnie prezentuje się na ścianach budynku.

Malowidło w nietuzinkowy sposób podkreśla istotę edukacji, a także świetnie zgrywa się z otoczeniem, subtelnie uatrakcyjniając przestrzeń placówki. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia dokładnie omówiliśmy z klientem wzajemne pomysły i oczekiwania, co pozwoliło nam na przygotowanie projektu, który okazał się satysfakcjonujący zarówno dla zleceniodawcy, jak i dla nas. W wyniku podjętych przez nas działań budynek zyskał nowy charakter, a jego wygląd nabrał oryginalności oraz uległ delikatnej transformacji.

Mural na szkole podstawowej w Markach. Ilustracja mówi o tym, że poprzez edukację dzieci mogą rozwijać swój indywidualny abstrakcyjny świat.

SP 2 Marki
SP 2 Marki
SP 2 Marki
SP 2 Marki
SP 2 Marki
SP 2 Marki
SP 2 Marki
SP 2 Marki
SP 2 Marki