ZS nr 1 Zgierz

Zespół Szkół nr 1 im. Cezaka w Zgierzu

ZS nr 1 Zgierz

Historia odgrywa niezwykle ważną rolę w każdej społeczności. Jej upamiętnianie to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się czegoś więcej o poprzednich pokoleniach. Właśnie z tego powodu nasza firma zdecydowała się na stworzenie muralu na ścianie budynku Zespołu Szkół nr 1 w Zgierzu. Grafika, stanowiąca odtworzenie zdjęcia szkoły sprzed niemal 50 lat, szybko stała się rozpoznawalnym punktem w całym mieście. Za całość odpowiadał nasz profesjonalny zespół, który niemal 1:1 oddał klimat dawno minionych dni.

Czytaj więcej…

Mural dla SP nr 1 Zgierz — spotkanie z historią

Zgierz to niezwykle malownicze miasto położone w województwie łódzkim, które może pochwalić się wielowiekową tradycją. To właśnie tutaj od wielu lat funkcjonuje ZS nr 1, którego mury na przestrzeni lat opuściło wielu uczniów. To właśnie było głównym tematem przewodnim naszej pracy. Chcieliśmy, aby uczniowie oraz wszyscy mieszkańcy Zgierza doświadczyli bliskiego spotkania z historią, mogąc podziwiać budynek szkoły sprzed 50 lat. Bardzo ważne jest bowiem, aby znać historię zarówno swoją, jak i swojego miasta.

SP nr 1 Zgierz mural — perfekcjonizm w najlepszym wydaniu

Budynek ZS nr 1 w Zgierzu to prawdziwa wizytówka miasta. Dlatego też, jako doświadczona ekipa chcieliśmy zadbać o to, aby jej wizerunek wzbogacił niezwykle malowniczy mural. Z tego powodu pracujący przy projekcie graficy oraz artyści dołożyli wszelkich starań, aby dzieło było oddane w stosunku 1:1 w porównaniu z materiałem wyjściowym, czyli zdjęciem wykonanym 50 lat temu.

Mural dla zespołu szkół nr 1 im. Cezaka w Zgierzu — wakeuptime.pl

Firma wakeuptime.pl to zespół profesjonalistów, którzy jak nikt inny znają się na grafice użytkowej, jej projektowaniu oraz wcielaniu w rzeczywistość. Najlepszym tego przykładem jest mural przygotowany dla ZS nr 1 w Zgierzu. Do każdego projektu podchodzimy z najwyższą pieczołowitością. Od wstępnej koncepcji, aż po ostateczne wykonanie pracy — każdy etap wykazuje się dbałością o najmniejsze detale. Właśnie to sprawia, że klienci darzą nas dużym zaufaniem i chętnie wracają po kolejne projekty.

ZS nr 1 Zgierz
ZS nr 1 Zgierz
ZS nr 1 Zgierz
ZS nr 1 Zgierz
ZS nr 1 Zgierz