Teatr Witkacego

Teatr im. Witkacego w Słupsku

Teatr Witkacego

Teatr w Polsce ma bardzo bogatą tradycję. Na przestrzeni wieków żyło i tworzyło w naszym kraju wielu dramato- i komediopisarzy, których sztuki są obecnie wystawiane na scenach całego świata. Jako studio, które zajmuje się tworzeniem m.in. graffiti, doceniamy to, jak duży wkład w polską kulturę miał teatr. Z tego też powodu z wielką przyjemnością przyjęliśmy zlecenie na namalowanie muralu na ścianie teatru im. Witkacego w Słupsku. Ten imponujący mural każdego dnia uświadamia mieszkańcom tego miasta, jak ważny dla sztuki jest teatr.

Mural teatr Witkacego Słupsk — teatr i surrealizm

Stworzony przez nas mural na ścianie teatru w Słupsku powstał w 2015 roku. Został on specjalnie zaprojektowany z okazji 250 lat obecności teatru publicznego w Polsce. Sam mural przedstawia surrealistyczne oko osadzone na scenie teatru. Wyżej wznosi się kurtyna, która jest niejako symbolem każdego miejsca, gdzie wystawiane są sztuki teatralne. Duża powierzchnia, jaką zajmuje mural sprawia, że jest on bardzo dobrze widoczny, nawet z większej odległości.

Słupsk — mural dla teatru

Tworząc ten mural, pragnęliśmy, aby każdy, nawet najmniejszy szczegół został tu w odpowiedni sposób przedstawiony. Z tego właśnie powodu nasi artyści już na etapie projektowania dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć coś wyjątkowego. Kontrast czerni i bieli sprawia, że każdy element jest odpowiednio wyeksponowany, a całość prezentuje się naprawdę imponująco. Samo dzieło zaś ma symbolizować widza, który z najwyższym skupieniem i uwagą śledzi wydarzenia dziejące się na teatralnej scenie.

Słupsk, mural dla teatru Witkacego

Odpowiednie zaprojektowanie i stworzenie muralu, który jednocześnie oddawałby pewne przesłanie nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Na szczęście, nasze studio to zespół profesjonalistów, którzy w ostatnich latach stworzyli już wiele murali niemal w każdym zakątku Polski. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i rzetelnością. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że stworzony przez nas mural spełni ich najbardziej wygórowane oczekiwania.

Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego
Teatr Witkacego