Vectra

Vectra

Vectra

Malowana kampania reklamowa, którą zrealizowaliśmy dla firmy Vectra. W roli głównej Cezary Pazura.

Ściany zrealizowane jako wykonawca, na zlecenie i we współpracy z firmą Braughman Group Media – koordynatorem projektu. www.braughman.com

Czytaj więcej…

Mural Vectra to element szeroko zakrojonej kampanii reklamowej firmy Vectra, której elementy można było znaleźć w całym kraju. Ta realizacja odbywała się w Gdańsku, na całej szerokości wybranego budynku na ulicy Grunwaldzkiej. Kampania reklamowa została w całości namalowana, na zlecenie firmy VECTRA. Mural w Gdańsku Vectra nawiązuje kolorystyką do głównego designu kampanii, natomiast w centralnej części dzieła znalazła się postać Cezarego Pazury. Na muralu Vectra aktor występuje w stroju konduktora, który z gwizdkiem zachęca do odjazdu razem z firmą. W dolnym prawym rogu znalazło się główne hasło reklamowe całej kampanii.

Mural Vectra – Gdańsk, Grunwaldzka

W pełni malowany mural Vectra został zrealizowany na zlecenie i w stałej współpracy z firmą Braughman Group Media, czyli koordynatorem projektu. Nad zrealizowaniem głównego założenia marki pracował nasz zespół, który każdy element wykonał z należytą starannością. Dzieło wyróżnia się na tle ulicznego krajobrazu, co ma wyróżniać również ofertę firmy Vectra. Mural ten przyciąga uwagę już z daleka – jest wyraźny i stosunkowo prosty, jako że występuje na nim tylko jedna postać. Wszystkie elementy kolorystyczne muralu zostały dobrane zgodnie z barwami stosowanymi w komunikacji marketingowej marki, co ma budzić jednoznaczne skojarzenia u odbiorców.

Vectra – mural jako ważny element kampanii reklamowej marki

Jako doświadczeni wykonawcy wielu murali wiemy, jak ważne są takie wielkoformatowe dzieła, jeśli chodzi o komunikację marketingową firm. Zlecenia takie jak to dla firmy Vectra realizujemy zgodnie ze wskazaniami klienta, tym samym dopasowując się do kluczowych wartości przedstawianych przez markę. Szczególnie mocno dbamy o zachowanie odpowiednich akcentów kolorystycznych, ponieważ wiemy, że to właśnie one najlepiej zachowują się w pamięci odbiorcy i pomagają mu połączyć wybraną kampanię z daną marką.

Vectra
Vectra
Vectra
Vectra
Vectra
Vectra
Vectra
Vectra
Vectra
Vectra
Vectra