Spotify

Spotify

Spotify

Mural będący elementem kampanii reklamowej dla firmy Spotify, przedstawiający Gdańskiego rapera Kizo.

Ściany zrealizowane jako wykonawca, na zlecenie i we współpracy z firmą Braughman Group Media – koordynatorem projektu. www.braughman.com

 

Spotify to obecnie jedna z największych i najszybciej rozwijających się aplikacji na świecie. Dzięki niej można z dowolnego miejsca na ziemi słuchać muzyki, podcastów, a także innych materiałów. Spotify to również szansa na zaistnienie wielu artystów, którzy nie mieliby takiej szansy na estradzie. Z pewnością jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej muzyce jest raper Kizo, który pochodzi z Gdańska. Nasza firma podjęła się stworzenia muralu, który reklamował kampanię Spotify pt. “Czym jest rap?”

Mural Spotify — Kizo

Kizo, czyli Patryk Woziński, to rodowity mieszkaniec Gdańska. Jego utwory należą do jednych z najchętniej odtwarzanych na platformie Spotify. Takie hity, jak “Disney” czy “Puerto Bounce” z marszu podbiły serca wielu miłośników rapu i stały się znakiem rozpoznawczym tego rapera. Kizo rozpoczął również współpracę ze Spotify, stając się ambasadorem ich kampanii marketingowej “Czym jest rap?”. Wybór ten nie był przypadkowy, bowiem ten gdańszczanin uchodzi w wielu kręgach za ikonę współczesnego polskiego rapu.

Mural dla Spotify

Mural dla Spotify został wykonany na ścianie gdańskiego budynku pod adresem Chłopska 12. Mural zajmuje niemal całą ścianę budynku, co sprawia, że jest bardzo dobrze widoczny. Na centralnym planie został wyeksponowany gdański raper Kizo, który jest twarzą akcji “Czym jest rap?”. Na muralu nie mogło również zabraknąć koloru zielonego, który dominuje w logotypie platformy Spotify. Do wykonania napisów oraz innych elementów wykorzystany został kolor niebieski. Powoduje to kontrast i jeszcze bardziej zwiększa widoczność muralu.

Nasza praca została wykonana we współpracy z firmą Braughman Group Media, która była jednocześnie koordynatorem całego projektu. Przy tworzeniu muralu udział brało wielu naszych utalentowanych artystów oraz projektantów, którzy starali się jak najdokładniej odwzorować sylwetkę rapera Kizo. Całość została wykonana w nieco pastelowych barwach, co sprawia, że mural prezentuje się naprawdę interesująco i przyciąga wiele spojrzeń.

Spotify
Spotify
Spotify
Spotify
Spotify
Spotify
Spotify