Saola Cafe

Saola Cafe

Saola Cafe

W WAKEUPTIME dążymy do tego, aby nasze murale artystyczne budowały konkretny klimat i atmosferę miejsca, w którym się znajdują – tak jest właśnie w przypadku muralu w Saola Cafe. Goście kawiarni mogą raczyć się pysznym, aromatycznym naparem, zerkając na klif w Orłowie, jednym z ciekawszych klifów polskiego wybrzeża. Malunek świetnie wpasowuje się w charakter wnętrza, nadając mu oryginalności oraz wprowadzając do niego barwy kojarzące się z wakacjami.

Mural w Saola Cafe – wieczne wakacje we wnętrzu gdyńskiej kawiarni

Klif w Orłowie to jeden z najbardziej znanych i klimatycznych punktów widokowych w Gdyni – jest chętnie odwiedzany zarówno przez turystów, stałych bywalców, jak i mieszkańców miasta. Jest imponującym wytworem natury, tworzącym wyjątkowy krajobraz, który nasza ekipa utrwaliła we wnętrzu kawiarni Saola Cafe – przytulna przestrzeń została tym samym wzbogacona o element charakterystyczny dla miasta, który automatycznie przywodzi na myśl wakacyjne wspomnienia.

Mural w kawiarni Saola Cafe – precyzja i jakość wykonania

Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu murali reklamowych oraz artystycznych, czego dobrym przykładem jest mural w kawiarni Saola Cafe. Do jego wykonania wykorzystaliśmy wysokiej jakości, trwałe farby, dzięki którym estetyczny efekt będzie się utrzymywał przez wiele lat. Farby są odporne na blaknięcie, a sam mural na działanie niekorzystnych czynników. Wykonaliśmy go z dbałością o najmniejszy szczegół.

Mural, Saola Cafe, Gdynia – niepowtarzalny klimat lokalu

Obecnie na rynku kawiarni panuje duża konkurencja. Budowanie niepowtarzalnego, przyjaznego klimatu w lokalu jest natomiast czymś, co pozwala mu się wyróżnić i sprawić, że klienci będą do niego chętnie wracali. Taka właśnie myśl przyświecała nam podczas tworzenia muralu w Saola Cafe w Gdyni, której wnętrze kojarzy się klientom z radością, wakacjami i relaksem. Chcesz uczynić wnętrze swojego lokalu naprawdę wyjątkowym? Postaw na artystyczny, jedyny w swoim rodzaju mural wykonany przez specjalistów!

Saola Cafe
Saola Cafe
Saola Cafe
Saola Cafe