Przedszkole Kolnik

Dzieciolandia

Przedszkole Kolnik

Wnętrze przedszkola w Kolniku. Sala została przemieniona we wnętrze statku kosmicznego. Postacie pochodzą z autorskiej książki do nauki j. angielskiego wydanej przez przedszkole, którą mieliśmy przyjemność ilustrować.

Jedna ze ścian została pomalowana specjalną farbą kredową. Pozwala ona na malowanie po niej kolorową kredą. Dzięki temu zabiegowi powstała duża, interaktywna kolorowanka dla dzieci, którą można nieskończoną ilość razy zakolorowywać.

Czytaj więcej…

Przedszkole Kolnik – mural

Stworzony przez nas mural dla przedszkola w Kolniku to wyjątkowe dzieło, do którego wykonania podeszliśmy z dużym zaangażowaniem oraz skupieniem. Obraz znajduje się w środku budynku i przedstawia wnętrze statku kosmicznego. Przygotowane na ścianach postacie pochodzą z autorskiej książki wykorzystywanej do nauki języka angielskiego. Została ona wydana przez przedszkole, natomiast my mieliśmy przyjemność ją ilustrować.

Mural dla przedszkola w Kolniku

Przygotowany przez nas mural zachwyca mnogością niesamowitych, żywych barw, przykuwając uwagę wszystkich dzieci i zachęcając je do kolorowania. Jedna ze ścian została pomalowania przy wykorzystaniu specjalnej farby kredowej, po której można malować kolorową kredą. Taki zabieg sprawił, że we wnętrzu sali powstała duża interaktywna kolorowanka dla dzieci, którą można wielokrotnie malować.

Tak ciekawy projekt wspiera prawidłowy rozwój najmłodszych, skłaniając ich do kolorowania i wyrażania w ten sposób swoich emocji.

Mural przedszkole Kolnik – wyjątkowy projekt wspierający dziecięcą wyobraźnię

Podczas tworzenia muralu dla przedszkola w Kolniku przykładaliśmy szczególną uwagę do najdrobniejszych szczegółów. W wyniku tego powstało dzieło, które nie tylko fantastycznie się prezentuje, uatrakcyjniając wnętrze placówki, ale również zachęca maluchy do kreatywnego spędzania czasu. Przygotowanie ściany, po której mogą swobodnie malować, wpływa na rozwój wyobraźni i skłania do tworzenia kreatywnych wzorów oraz rysunków.

Ten wyjątkowy projekt powstał na podstawie precyzyjnych ustaleń z pracownikami przedszkola, a cały proces twórczy przyniósł nam wiele radości oraz satysfakcję. Włożyliśmy w jego wykonanie ogrom pracy i wysiłku, ponieważ zależało nam na uzyskaniu zaplanowanego efektu, który będzie się pięknie prezentował przez wiele kolejnych lat. Do realizacji swoich działań wykorzystaliśmy najwyższej jakości farbę oraz akcesoria, które zapewniły najlepszej jakości efekty i wpłynęły na komfort podczas pracy.

Przedszkole Kolnik
Przedszkole Kolnik
Przedszkole Kolnik
Przedszkole Kolnik
Przedszkole Kolnik
Przedszkole Kolnik
Przedszkole Kolnik