Moliera2 Delmaar

Moliera2

Moliera2 Delmaar

Mural reklamowy Moliera2

Ściany zrealizowane jako wykonawca, na zlecenie i we współpracy z firmą Braughman Group Media – koordynatorem projektu. www.braughman.com

Czytaj więcej…

Del Maar to latyno-amerykańska marka oferująca ekskluzywne, ręcznie tworzone stroje kąpielowe. Wykonanie tak fantastycznego muralu pozwoliło na urozmaicenie krajobrazu miasta, którego wybór na tak niesamowite dzieło nie był przypadkowy. Plaża, nadmorskie powietrze oraz morze zapewniają niesamowity klimat i są idealnym miejscem do zaprezentowania fantastycznych strojów kąpielowych tworzonych przez Del Maar.

Gdańsk jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych miejsc w kraju, dlatego nie mogło w nim zabraknąć wykonanego przez nas muralu Moliera 2 Del Maar. Do jego stworzenia podeszliśmy z ogromnym entuzjazmem oraz zaangażowaniem, wykorzystując najwyższej jakości akcesoria i farby.

Mural Moliera2 Gdańsk – efektowna kampania wzbogacająca wystrój miasta

Stworzony w Gdańsku mural Moliera2 jest fotorealistycznym ogromnym malowidłem ściennym, który można oglądać w centrum miasta. Oczyszczający powietrze obraz przedstawia piękną modelkę w stroju kąpielowym Del Maar. Projekt zrealizowaliśmy przy ulicy Chłopskiej 12, a jego całkowita powierzchnia wynosi aż 130 m2. Stworzyliśmy go na zlecenie oraz we współpracy z firmą Brughman Group Media, która była koordynatorem projektu.

Gdańsk mural Moliera2 – niesamowite malowidło stworzone z pasją

Wykonanie muralu Moliera 2 Del Maar było dla nas ogromną przyjemnością, a do jego namalowania podeszliśmy z dbałością o najdrobniejsze detale. Zależy nam, by tworzone przez nas projekty oddawały charakter danej kampanii i zachwycały wszystkie, mijające je osoby. Realizacja tak ogromnego przedsięwzięcia w centrum Gdańska odgrywa nadzwyczajną rolę dla środowiska naturalnego. Wszystko za funkcji oczyszczania powietrza która ma niebagatelne znaczenie dla naszej planety. Takie działanie jest odpowiedzią na zachodzące zmiany klimatyczne i sposobem na ich spowolnienie.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak ważnego projektu, który zrealizowaliśmy z pasją, odpowiedzialnością i zaangażowaniem.

Moliera2 Delmaar
Moliera2 Delmaar
Moliera2 Delmaar
Moliera2 Delmaar
Moliera2 Delmaar