Lubiś garage

klient prywatny

Lubiś garage

Mural Lubiś Garage to wyjątkowa realizacja, którą z przyjemnością wykonaliśmy na zlecenie klienta prywatnego. Klient wskazał wnętrze swojego garażu jako miejsce, w którym miał zostać umieszczony mural. Ze względu na to, że ściana znajduje się wewnątrz, szczegóły muralu zostały przez nas odpowiednio podkreślone, tak aby właściciel mógł je podziwiać za każdym razem, kiedy wejdzie do pomieszczenia. Głównym punktem muralu jest Mercedes AMG SL60, czyli klasyka gatunku wśród wielbicieli motoryzacji. Jako że dla klienta ten samochód miał znaczenie sentymentalne, dołożyliśmy wszelkich  starań, aby oddać wyjątkowy charakter pojazdu na muralu. Mercedes AMG SL60 w klasycznym, ponadczasowym odcieniu czerni został przedstawiony z bocznej perspektywy. Doskonale widać maskę i znaczek firmowy, udało nam się uzyskać również wgląd do wnętrza pojazdu.

Czytaj więcej…

Mercedes AMG SL60 – mural z pojazdem na tle zachodzącego słońca

Na charakterystycznym muralu Lubiś Garage widoczny jest nie tylko kultowy Mercedes, ale również klimatyczne tło. Pojazd stoi na moście, co zaznaczyliśmy poprzez zastosowanie odpowiedniej perspektywy. Z tego miejsca widać światło zachodzącego słońca, które odbija się w lśniącym lakierze Mercedesa. Poprzez zastosowanie ciepłych kolorów, pochodnych żółtego, pomarańczowego i czerwonego, uzyskaliśmy klimat charakterystyczny dla letnich zachodów słońca. Za mostem, w oddali znajdują się również tzw. urban view, czyli anonimowe miejskie zabudowania. Uwagę zwracają przede wszystkim imponujące żurawie budowlane, które nawet z daleka zaznaczają swoją wielkość.

Mural Mercedes AMG SL60 – wyjątkowy projekt dla pasjonata motoryzacji

Wnętrze prywatnego garażu klienta dzięki wykonaniu muralu zyskało niepowtarzalny charakter, który właściciel może podziwiać każdego dnia. Dla podkreślenia efektu wykonaliśmy również podpis na muralu, który sygnalizuje każdemu, kto zarządza tym garażem. Wykorzystaliśmy przy tym klasyczną czerń oraz błękit nawiązujący odcieniem do koloru nieba.

Lubiś garage
Lubiś garage
Lubiś garage
Lubiś garage
Lubiś garage
Lubiś garage