Fotoplastykon

Polnord

Fotoplastykon

Mural Fotoplastykon – nadzwyczajny projekt

Zaprojektowany przez nas murale dla osiedla Fotoplastykon to wyjątkowe malowidła przedstawiające klisze, aparaty oraz kamery, czyli wszystkie akcesoria związane z filmem oraz fotografią. Cały projekt został wykonany przy zastosowaniu najwyższej jakości farb oraz narzędzi, dzięki czemu efekt prezentuje się zachwycająco. Ilustracja wyróżnia się stonowanymi odcieniami szarości, które perfekcyjnie komponują się z panującą na osiedlu kolorystyką.

Czytaj więcej…

Mural osiedle Fotoplastykon – zachwycające malowidło

Stworzone na zamówienie dewelopera Polnord murale Fotoplastykon w Gdańsku wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem z dbałością o najdrobniejsze detale. Do ich przygotowania podeszliśmy z maksymalnym zaangażowaniem, stawiając na precyzję, kreatywność i elegancję. W wyniku tego rezultat nie tylko idealne dopełnia aranżację całego osiedla, ale również przykuwa uwagę wszystkich mieszkańców oraz przechodniów.

Użyte do wykonania ilustracji farby w odcieniach szarości niepowtarzalnie prezentują się na jasnych ścianach budynków, tworząc z nimi spójną i harmonijną całość.

Mural osiedle Fotoplastykon Gdańsk

Mural Fotoplastykon w Gdańsku zachwyca swoją oryginalność i starannością, wpływając na atrakcyjny wygląd osiedla. Dzięki ilustracji poszczególne budynki zyskały nowego charakteru, co wpływa na ogólny odbiór okolicy. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza praca zapierała dech w piersiach i przyczyniła się do zwiększenia atrakcyjności otoczenia, dlatego stworzeniu malowidła poświęciliśmy wiele czasu i uwagi.

Mural fotoplastykon – Gdańsk

Podczas wykonywania muralu dla osiedla Fotoplastykon staraliśmy się zadbać o wszystkie istotne szczegóły, a przed przystąpieniem do jego realizacji omówiliśmy zamysł przedsięwzięcia ze zleceniodawcą. Dzięki temu mogliśmy poznać jego oczekiwania, by seria 12 zapierających dech w piersiach murali, zdobiących osiedle Fotoplastykon w Gdańsku.

W przygotowanie malowidła włożyliśmy wiele wysiłku i emocji, ponieważ zależało nam na perfekcyjnym, precyzyjnie dopracowanym efekcie.

Dla dewelopera Polnord wykonaliśmy serię 12 murali, które zdobią osiedle Fotoplastykon w Gdańsku.

Murale przedstawiają klisze, kamery i aparaty czyli rzeczy związane z filmem i fotografią. Całość wykonana jest w odcieniach szarości, które doskonale współgrają z kolorystyką osiedla.

Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon
Fotoplastykon