Foton

Braughman Group Media

Foton

Na Warszawskiej Pradze mieliśmy okazję odtworzyć legendarny mural Fotonu. Była to stara reklama firmy produkującą błony fotograficzne o monstrualnym rozmiarze około 450 metrów kwadratowych. Jeden z najbardziej znanych murali z okreru PRL-u. Mural gościł na Pradze przez niemal 50 lat i został zamalowany. Nasza ekipa miała zaszczyt odmalować mural na nowo. Foton na nowo zagościł przy linii kolejowej Warszawa Wschodnia.

Czytaj więcej…

Warszawa to duże miasto, które obfituje w wiele wizytówek i rozpoznawalnych miejsc. Oprócz bardziej oczywistych, jak na przykład PKiN, znajduje się tu również wiele historycznych murali. Jednym z nich jest powstały już w 1972 roku mural reklamujący Warszawskie Zakłady Fotochemiczne “Foton”. Przez niemal pół wieku witał on podróżnych przybywających na stację Warszawa Wschodnia. Niestety nie wytrzymał on próby czasu, został bowiem zamalowany. Nasza ekipa podjęła się jednak zadania, aby odmalować ten monumentalny mural. Dzięki temu znowu może on witać gości przybywających do stolicy.

Mural Foton — spotkanie z historią

Nie tak dawno temu nasza ekipa WAKEUPTIME podjęła się zadania odnowienia muralu “Foton”, który został wcześniej zamalowany. Naszym głównym celem było sprawienie, aby wyglądał on tak, jak w chwili stworzenia w 1972 roku. Dzięki dokładnemu researchowi udało nam się tego dokonać. Naszym najważniejszym celem jest bowiem dbałość o sztukę, tym bardziej, jeżeli ma ona historyczny charakter.

Foton mural — najwyższa jakość

Odnowienie wielkiego, mającego niemal 450 metrów kwadratowych muralu, nie było wcale łatwym zadaniem. Jednak dzięki naszym zdobytym wcześniej umiejętnościom udało nam się tego dokonać. Jako artyści dbamy bowiem o to, aby każde tworzone przez nas dzieło jak najbardziej odpowiadało swojemu poprzednikowi. Tak samo postąpiliśmy z “Fotonem”, odmalowując go 1:1. Pomogła nam w tym nie tylko wiedza oraz doświadczenie, ale również warsztat specjalistycznych narzędzi, jakimi dysponujemy.

Mural Foton Warszawa — profesjonalna ekipa

Mural Foton to tylko jedno z dzieł, jakie wykonaliśmy w Warszawie oraz na terenie całej Polski. Nasza ekipa specjalizuje się w tworzeniu różnego rodzaju murali, a także malowaniu biur czy innych budynków. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów na terenie całego kraju. Doceniają oni przede wszystkim nasz zamysł artystyczny, bogaty warsztat, jakim dysponujemy oraz niezwykle profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Foton
Foton
Foton
Foton