Browar Gdański

KLIENT: Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych

Browar Gdański

Ściana zrealizowana dla GZNK w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Białej i Wajdeloty.

Mural został namalowany w bliskim sąsiedztwie starego browaru we Wrzeszczu, a raczej tym co z niego zostało. Upamiętnia dawne miejsce i epokę.

Jest to adaptacja starej ryciny pochodzącej z dokumentu wystawianego przez Browar. Hasło Browar Gdański we Wrzeszczu zastąpiło stary niemiecki napis dotyczący akcji browaru. Zostało stworzone na bazie oryginalnych liter i utrzymany w klimacie dawnej epoki.

Stylistyka i kolorystyka muralu doskonale wpisuje się w otoczenie rewitalizowanej ulicy Wajdeloty.

Czytaj więcej…

Mural to piękna forma sztuki, która pozwala na urozmaicenie budynków oraz terenów wokół. Wiele osób w dzisiejszych czasach coraz chętniej podchodzi do takiej formy ozdabiania obiektów. Murale przestają być traktowane jako element szpecący nieruchomość, a dodający jej uroku i wyróżniający ją wśród innych elementów krajobrazu.

Na namalowanie muralu decydują się nawet osoby prywatne, które chcą ozdobić ściany posiadanego budynku, a jednocześnie nieco urozmaicić wygląd przestrzeni. Oprócz tego takie wielkoformatowe grafiki to świetna forma reklamy.

Jako prawdziwi fachowcy w tym obszarze mieliśmy okazję wykonywać niezwykły mural Browaru Gdańskiego we Wrzeszczu, który znajduje się na skrzyżowaniu ulic Białej i Wajdeloty. Jest to forma urozmaicenia tamtejszej okolicy przy jednoczesnym zachowaniu uroku i dawnego klimatu tego obiektu. Mural ten zachwyca swoją prostotą, a jednocześnie przypomina stare ryciny z dokumentu prezentującego Browar. Doskonale wpasowuje się w gdański krajobraz.

Mural, Browar Gdański – niezwykła sztuka zdobienia budynków

Jeśli chodzi o grafikę ozdabiającą Browar Gdański we Wrzeszczu, mural został zrealizowany specjalnie na potrzeby Gdańskiego Zarządu Nieruchomościami Komunalnymi. Przedstawia niezwykłą rycinę, która idealnie wpasowuje się w tamtejsze klimaty rewitalizowanej ulicy Wajdeloty.

Delikatność, dawna estetyka i wieloletnia historia to coś, co braliśmy pod uwagę, malując ten niezwykły mural. Naszą firmę WAKEUPTIME tworzą sami profesjonaliści, którzy starają się łączyć tradycyjne rozwiązania z nowoczesnością.

Gdańsk to niezwykłe miasto, dlatego cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do upamiętnienia tak wspaniałego miejsca z bogatą historią, jak Browar Gdański. Kolorystyka idealnie komponuje się z okolicą. Mural bazuje na stylistyce z dawnej epoki i został stworzony z precyzją oraz miłością do sztuki, historii, a także samego Gdańska.

Browar Gdański, mural – nasza oferta

Mural Browar Gdański we Wrzeszczu to tylko jedna z nielicznych naszych prac. Oferujemy usługi związane z projektowaniem i malowaniem grafik na budynkach w całej Polsce. Nasza praca jest równocześnie naszą pasją i podchodzimy ze szczególną precyzją oraz sercem.

Jest to adaptacja starej ryciny pochodzącej z dokumentu wystawianego przez Browar. Hasło Browar Gdański we Wrzeszczu zastąpiło stary niemiecki napis dotyczący akcji browaru. Zostało ono stworzone na bazie oryginalnych liter i utrzymany w klimacie dawnej epoki.

Browar Gdański
Browar Gdański
Browar Gdański
Browar Gdański
Browar Gdański
Browar Gdański
Browar Gdański
Browar Gdański
Browar Gdański
Browar Gdański
Browar Gdański